NEWS

Zapraszamy wszystkich trzeźwiejących pacjentów Oddziału na Zjazdy Absolwentów, które odbywają się co miesiąc w naszej Poradni - zawsze w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 15:00.

Osoby zainteresowane terapią dla dorosłych cierpiących z powodu urazów i zaniedbań z okresu dzieciństwa i dorastania w rodzinie alkoholowej (DDA), informujemy o naborze do grupy terapeutycznej.

Wspólnotom samopomocowym, takim jak: Anonimowi Alkoholicy, Al-Anon, Anonimowi Żarłocy, Anonimowi Seksoholicy, Anonimowi Hazardziści umożliwiamy korzystanie z pomieszczeń poradni w celu odbywania spotkań (mityngów).


TELEFONY: Oddział: 32 438 61 75 i 531 340 641, Poradnia: 32 438 61 76

  • Jeżeli masz problem z alkoholem...

Zasady przyjęcia do oddziału

Wszystkich, którzy chcą podjąć leczenie w Oddziale zapraszamy na jednorazowe spotkanie edukacyjno-informacyjne, które odbywa się w każdy wtorek o godz. 10.00 w naszym Oddziale. Pacjenci dowiadują się na czym polega leczenie i jak należy przygotować się do przyjęcia. Na spotkanie prosimy zabrać wypisy z przebytych leczeń lub detoksów, mogą one być potrzebne podczas ewentualnej konsultacji lekarza psychiatry.

W okresie oczekiwania na miejsce w Oddziale pacjenci potwierdzają gotowość do podjęcia leczenia telefonicznie, w tym czasie pacjenci mogą korzystać z pomocy Poradni. Pomoc proponowana jest również rodzinom osób uzależnionych.